Liepājas jaukto pāru dubutspēļu čempionāta rezultāti

Noslēdzies Liepājas Pilsētas 2016. Gada jaukto pāru dubultspēļu čempionāts novusā.

Liepājas pilsētas jaukto pāru dubultspēļu čempionāta rezultāti. 04.05.2016.
            Ar 4. Maija vakaru Liepājas Autobusu parka telpās noslēdzās Liepājas jaukto pāru dubultspēles novusā. Šogad turnīrā savu dalību pieteica kopumā deviņi jauktie pāri. Atgādinu, ka jauktie pāri nozīmē komandā vīrietis un sieviete. Šie pāri trīs trešdienas vakarus izspēlēja vienu apļa turnīru (izspēlējot katrs ar katru).
            Šogad visveiksmīgāk sevi pierādīja liepājnieks Aleksandrs Subačs pārī kopā ar aizputnieci Ilonu Indrāni, kuri izcīnīja čempiona medaļas, kopā savācot 22 punktus. Otrajā vietā ar 17 punktiem ierindojās Ingus Rugevics kopā ar Dainu Vicinsku (Jāpiemin, ka tieši Daina Vicinska šogad bija iniciatore, lai pirmo reizi Liepājā izveidotos sava sieviešu komanda, kura arī piedalītos Latvijas čempionātā. Pirmais gads izvērtās Liepājas sieviešu komandai veiksmīgs. ‘’Liepāja’’ ierindojās augstajā 4. Vietā Latvijas 2016.gada sieviešu komandu čempionātā, kas noslēdzās jau agrā pavasarī.). Atgriežoties pie jauktajām dubultspēlēm, trešajā vietā ierindojās Valdis Rabovics pārī ar Santu Bronku (arī Santa šogad pārstāvēja Liepājas sieviešu komandu Latvijā), kopā savācot 16 punktus.
  8. Askolds Vētra/Marina Varslavāne – 5 punkti,
  9. Sigurds Meiris/Valda Meire – 1 punkts.
Paldies visiem, kuri piedalījās, paldies Sporta pārvaldei par atbalstu, paldies LOC.
Atgādinu, ka jau nākamo trešdienu, 11. Maijā, plkst 18.00 Liepājas Olimpiskajā Centrā cokolstāvā būs pirms vasaras pauzes noslēdzošais turnīrs ‘’Pavasara kauss 2016’’ vienspēlēs. Pieteikties var jebkurš interesents, kurš vēlas sevi pierādīt līdz 10. Maijam pa telefonu 25932560 vai e-pastu ilmars77@inbox.lv. Sacensībās plānots maksimums 20 dalībnieku (dalībnieku skaits ierobežots), kuri izspēlēs vienu apļa turnīru katrs ar katru 4 trešdienas vakarus – 11., 18., 25. Maijā un 1.jūnijā. Dalība – 1 eur pa vakaru.
      Sīkāku informāciju un jaunākās aktualitātes var atrast www.draugiem.lv sadaļā DOMUBIEDRI grupā LIEPAJA-NOVUSS.